Tta M4E-G500 Γεωργικό Drone Ψεκασμού Υψηλής Απόδοσης Για Μεγάλες Αποστάσεις
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης: | Η Επιτροπή εξέτασε αν οι εν λόγω εισαγωγές αποτελούν αντικείμενο ντάμπινγκ. |
| Όροι πληρωμής: | ΛC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Πληρωμή μικρού ποσού |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | M4E-G500 | Τροφοδοτικό: | Ηλεκτρικός |
|---|---|---|---|
| Τεχνικές: | Εκτύπωση οθόνης | Υλικό: | TPU |
| Τύπος: | Κναπσακ. | Όνομα προϊόντος: | ψεκαστήρας κηφήνων |
| Μοντέλο: | M4E-G500 | Τύπος ψεκαστήρα: | Μη επανδρωμένο αεροσκάφος (UAV) |
| Χρήση: | Γεωργία | τηλεοπτική εξερχόμενη επιθεώρηση: | Παρέχεται |
| Όγκος δεξαμενής: | 50L | Άδειο βάρος: | 340,8 κιλά |
| Χρόνος πτήσης πλήρους ωφέλιμου φορτίου: | 8-10 λεπτά. | Υψόμετρο πτήσης: | 2000μ. |
| Ταχύτητα πετάγματος: | 0-8m/S | Πακέτο μεταφοράς: | Κουτί |
| Προσδιορισμός: | M4E-G500 | Εμπορικό σήμα: | ΤΤΑ |
| Προέλευση: | Κίνα | Κώδικας Hs: | 880022000 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος | Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Εγκατάσταση: | Εσωτερική σύνδεση με νήματα |
| Περιεκτικότητα σε υγρό: | Φαρμακευτικά, Απολυμαντικά | Σχήμα ψεκασμού: | Τομέας |
| Τόμος: | > 500 ml | Δείγματα: | 10999 δολάρια ΗΠΑ / κομμάτι 1 κομμάτι (μίν.Παραγγελία) |
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμο | Προσαρμοσμένη Αίτηση | ||
| Επισημαίνω: | Γεωργικό Drone Ψεκασμού M4E-G500,Μηχάνημα ψεκασμού drone γεωργίας M4E-G500,Γεωργικό Drone Ψεκασμού Υψηλής Απόδοσης |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα του εμπόρευμα | Εικών | Παρατηρήσεις |
4 ρότορες UAV |
άτρακτος, βραχίονες, κινητήρες,προπέλες, ηλεκτρονικοί ελεγκτές ταχύτητας |
|
Εξοπλισμός ψεκασμού |
Μικροαντλία / Μετρητής ροής / δεξαμενή φυτοφαρμάκων / ακροφύσια/ |
|
APAR (Ενεργή φάση Ραντάρ συστοιχίας) |
Αποφυγή εμποδίων 360 μοιρών ραντάρ |
| Αντλία Νερού | 2 τεμ | |
Πακέτο |
Κουτί από χαρτόνι |
|
Τηλεχειριστήριο |
5,5 ιντσών υψηλής ευκρίνειας HDοθόνη ευαισθησίας FPV μονού άξονα |
|
Συμπεριλαμβάνεται μπαταρία/2 τεμ σε συσκευασία |
1 τμχ μπαταρία/πτήση 2 τεμ σε ένα CTN: 37,5*30*37 εκ. (Μ*Π*Υ) GW: 28 kg |
|
Φορτιστής 18S |
Διπλά κανάλια 37,5*32,5*31,5 cm(Μ*Π*Υ) GW: 13 κιλά |
|
| Συναρμολογήστε εργαλεία | 1 τσάντα |
Δυνατότητα ανεφοδιασμού 500 σετ/σετ ανά μήνα
Συσκευασία & Παράδοση
Λεπτομέρειες συσκευασίας: Συσκευασμένο σε επαγγελματική θήκη αεροπορίας
Λιμάνι: Τιαντζίν, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Σεντζέν
Προκαθορίστε το ρο εργασίαςute on GCS, βρείτε την καλλιέργεια σας πεδίοστο Google Map, το rέξω θα εμφανιστεί αυτόματα. Το σημείο εκκίνησης, το πτερύγιοal
σημείο και την εργασίακατεύθυνση μπορεί να είναι όλα σειρά.
Λειτουργία 2:
Εισαγωγή Kml αρχείο απευθείας,
η διαδρομή θα γίνει αυτόματησύμμαχος εμφανίζομαι. Το σημείο εκκίνησης,ο τελικό σημείο και η εργασία κατεύθυνση μπορεί να είναι όλα σειρά.
Λειτουργία 3:
Λειτουργία γρήγορης σάρωσης:
Οperator χρειάζεται μόνο να ρυθμίσετε Ένα ανδ σημείο Β και δώστε τοκηφήνας ένα
εντολή κατεύθυνσης τότετο drone θα πετάξει και σπρέι
αυτομάτως. Εύκολο να κοντύνει ή να επεκτείνει το Απόσταση σημείου ΑΒκατά τη διάρκεια της πτήσης για να προσαρμοστούνακανόνιστος σχήμα
Τεχνικά στοιχεία
| Μοντέλο Αρ. | M4E-G500 |
| Όγκος δεξαμενής | 50L |
Αποδοτικότητα Εργασίας |
14~40 εκτάρια/ώρα |
Κενό Βάρος |
34,8 κιλά |
Τυπική απογείωση Βάρος |
98 κιλά |
Μέγιστη απογείωση Βάρος |
105 κιλά(Εντός 1.000 μέτρα πάνω από τη θάλασσα επίπεδο) |
Συχνότητα RTK/GNSS |
RTK: GPS L1/L2, GLONASS F1/F2,BeiDou B1/B2, GalileoΕ1/Ε5 |
Φτερουγίζω Ακρίβεια |
Οριζόντιος: ±10 cm Κατακόρυφος: ± 10 cm |
| Πέταγμα | |
| Χρόνος πτήσης πλήρους ωφέλιμου φορτίου | 8-10 λεπτά |
| Μέγιστος χρόνος πτήσης | <20 λεπτά |
| Πέταγμα Ταχύτητα | 0-8m/s |
| Ύψος πτήσης | 2000μ |
| Προσέγγιση προσγείωσης | Κάθετη απογείωση και προσγείωση |
| Αντιάνεμος | <7 m/s |
| Τοποθέτηση | GPS&RTK |
| Ψεκασμός | |
| Διάμετρος σταγονιδίων ψεκασμού | 50-500μm |
| Ποσότητα από Ακροφύσια | 4 τεμ |
| Συνιστώ Ταχύτητα ψεκασμού | 6-8m/s |
| Πλάτος ψεκασμού | 6-12Μ |
| Ύψος ψεκασμού | 2-4M παραπάνω καλλιέργεια |
| Μπαταρία | |
| Χωρητικότητα ισχύος | 30000mAh-60,9V |
| Βάρος | 13,2 KG |
| Ποσοστό εκφόρτισης | 5C |
| IP | IP67 |
![]()
Χαρακτηριστικά του M6E-G300 Agricultural Drone UAV
Cloud υπηρεσία
RTK Ακριβής τοποθέτηση
Αναπαραγωγή αρχείου καταγραφής πτήσης
Έλεγχος ρυθμού ροής
Πολλαπλοί τρόποι λειτουργίας
Αποφυγή εμποδίων
Λειτουργία αυτόματου ψεκασμού
Ακριβής θέση RTKng σύστημα Ακρίβεια:
Οριζόντιος: ± 1cm + 1 σελ./λεπτό κάθετα: ±2 cm + 1 σελ./λεπτό
Λειτουργία:
Βεβαιωθείτε ότι το χωράφι μπορείείναι πλήρως καλυμμένο.
Για να αποφύγετε τη ζημιά neiκαλλιέργειες ghbour και ρύπανση.
Ένας σταθμός βάσης υποστηρίζει πολλαπλά dronesδουλεύουν ταυτόχρονα φορά.
Ενότητα που ακολουθεί το έδαφος
Διπλή αντλία, ροόμετρο υψηλής ακρίβειας
Λεπτομέρειες Εικόνες.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ;
ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΚΑΥΤΑ ΠΩΛΗΣΕΙΣ
ΔΥΝΑΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
ΕΚΘΕΣΗ
FAQ
Ε: 1. Πώς να πετάξετε τα drones;
Α: Υπάρχουν εγχειρίδιο λειτουργίας και βίντεο για τη διδασκαλία της λειτουργίας. Μπορείτε επίσης να έρθετε στην εταιρεία μας για δωρεάν εκπαίδευση.
Ε: 2. Είναι αδιάβροχο το drone σας;
Α: Ναι, το drone είναι αδιάβροχο.
Ε: 3.Το γεωργικό drone σας μπορεί να ορίσει διαδρομές;
Α: Ναι, μπορείτε να ορίσετε διαδρομές και σημείο AB στον υπολογιστή και το κινητό σας τηλέφωνο μέσω του σταθμού επίγειου ελέγχου.
Ε: 4. Τι χωρητικότητα drone έχετε;
Α: Έχουμε ωφέλιμο φορτίο 5, 10 και 20 κιλών.
Ε: 5. Πόσα εκτάρια μπορεί να καλύψει το drone μια μέρα;
Α: Από 30-50 εκτάρια, εξαρτάται από την χωρητικότητα.
Ε:6. Μπορεί το drone να ψεκάσει τα ψηλά δέντρα;
Α: Ναι, σχεδιάσαμε το drone ομίχλης.
Ε:7.Μπορεί το drone να ψεκάσει τα λιπάσματα και τους σπόρους;
Α: Ναι. σχεδιάσαμε το drone διασποράς γεωργίας 20 κιλών.
Ε: 8. Έχει την κάμερα και το φως FPV;
Α: Ναι.
Ε: 9. Ποιο ελεγκτή πτήσης χρησιμοποιείτε;
Α: Έχουμε το δικό μας ελεγκτή πτήσης.
BEIJING TT AVIATION TECHNOLOGY CO LTD








