Υψηλής χωρητικότητας εκπαιδευτικό εκπαιδευτικό μη επανδρωμένο αεροσκάφος με κάμερα HD
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης: | Η Επιτροπή εξέτασε αν οι εν λόγω εισαγωγές αποτελούν αντικείμενο ντάμπινγκ. |
| Όροι πληρωμής: | ΛC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Πληρωμή μικρού ποσού |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | MC-GP-GP7 | Τροφοδοτικό: | Ηλεκτρικός |
|---|---|---|---|
| Τεχνικές: | Εκτύπωση οθόνης | Υλικό: | TPU |
| Τύπος: | Κναπσακ. | Όνομα προϊόντος: | ψεκαστήρας κηφήνων |
| Χρήση: | Γεωργία | Τύπος ψεκαστήρα: | Μη επανδρωμένο αεροσκάφος (UAV) |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση: | Παρέχεται | Rtk / Gnss Χρήση ζώνης συχνοτήτων Rtk: | GPS L1/L2, Glonass |
| Διάρκεια πτήσης: | 12000 W | Μεταξόνιο: | 295 χιλιοστά |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή ακρίβεια | ESC: | 50A ESC |
| Μετάδοση εικόνας: | 1,6W | Κεραία: | 5.8G |
| Μοτέρ: | 2807 1350kv | Προπέλα: | 7040 |
| Μέγιστη ικανότητα αντίστασης στον άνεμο: | Επίπεδο 7 | Πακέτο μεταφοράς: | Κουτί |
| Προσδιορισμός: | MC-GP-GP7 | Εμπορικό σήμα: | ΤΤΑ |
| Προέλευση: | Κίνα | Κωδικός Hs: | 880022000 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος | Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | Εγκατάσταση: | Εσωτερική σύνδεση με νήματα |
| Περιεκτικότητα σε υγρό: | Φαρμακευτικά, Απολυμαντικά | Σχήμα ψεκασμού: | Τομέας |
| Τόμος: | > 500 ml | Δείγματα: | 299 δολάρια ΗΠΑ / κομμάτι 1 κομμάτι (μίν.Τάξη) |
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμο | Προσαρμοσμένη Αίτηση | ||
| Επισημαίνω: | Δρόνο εκπαίδευσης υψηλής ικανότητας,Αεροπλάνο εκπαίδευσης προχωρημένης εκπαίδευσης,Ανεξάρτητο αεροσκάφος υψηλής χωρητικότητας λιπασμάτων |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Τύπος | Drone εκπαίδευσης | Κατάσταση | Νέο |
| Έτος κατασκευής | 2023 | Τόπος προέλευσης | Πεκίνο, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | TTA MC-GP-GP7 γεωργικό ψεκαστικό UAV | Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C-40°C |
| Χρώμα | Μαύρο | Συνιστώμενη μπαταρία | 3300mAh-4400mAh 6S XT60 βύσμα |
| Χρόνος πτήσης | 7 λεπτά | Ωφέλιμο φορτίο | 1,5 κιλά |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος RC | Δέκτης | Elrs915 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, 9001, ISO14001 | Μέγιστη βαθμολογία αντοχής στον άνεμο | Επίπεδο 7 |
| Μεταξόνιο | 295mm |
ESC |
50A ESC |
| Μετάδοση εικόνας |
1.6W |
Κεραία |
5.8G |
| Κάμερα |
H1 |
Κινητήρας |
2807 1350KV |
| Έλικας |
7040 |
Δυνατότητα προμήθειας
Δυνατότητα προμήθειας 500 σετ/σετ ανά μήνα
Συσκευασία & Παράδοση
Λεπτομέρειες συσκευασίας: Συσκευασμένο σε επαγγελματική θήκη αεροπορίας
Λιμάνι: Tianjin, Shanghai, ningbo, shenzhen
1. Κινητήρας υψηλής απόδοσης, βάρος απογείωσης περίπου 1,5 kg
2. Η πρώτη οπτική εμπειρία πτήσης, πτήση ακριβείας
3. Μέγιστο υψόμετρο πτήσης 5000 μέτρα
| Προδιαγραφές | |
| Μεταξόνιο | 295mm |
| ESC | 50A ESC |
| Μετάδοση εικόνας | 1.6W |
| Κεραία | 5.8G |
| Κάμερα | H1 |
| Κινητήρας | 2807 1350KV |
| Έλικας | 7040 |
| Μέγιστη βαθμολογία αντοχής στον άνεμο | Επίπεδο 7 |
| Δέκτης | Elrs915 |
| Ωφέλιμο φορτίο | 1,5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C-40°C |
| Συνιστώμενη μπαταρία | 3300mAh-4400mAh 6S XT60 βύσμα |
| Χρόνος πτήσης | 7 λεπτά |
Χαρακτηριστικά του M6E-G300 Agricultural Drone UAV
Υπηρεσία cloud
Ακριβής τοποθέτηση RTK
Αναπαραγωγή αρχείου καταγραφής πτήσης
Έλεγχος ρυθμού ροής
Πολλαπλοί τρόποι λειτουργίας
Αποφυγή εμποδίων
Αυτόματος τρόπος ψεκασμού
Σύστημα ακριβούς τοποθέτησης RTK
Ακρίβεια:
Οριζόντια: ±1cm + 1ppm Κάθετη:±2cm + 1ppm
Λειτουργία:
Βεβαιωθείτε ότι το χωράφι μπορεί να καλυφθεί πλήρως.
Για να αποφύγετε ζημιές στις γειτονικές καλλιέργειες και τη ρύπανση
Ένας σταθμός βάσης υποστηρίζει πολλαπλά drones που λειτουργούν ταυτόχρονα
Διπλές αντλίες νερού δημιουργούν μεγαλύτερη πίεση, μέγιστη ρυθμιζόμενη ροή 4L/min.
Μεγαλύτερη είσοδος για να γεμίζετε το χημικό γρηγορότερα και χωρίς διαρροές.
Ο προηγμένος μετρητής ροής κάνει το σφάλμα του ακριβούς ψεκασμού εντός 2%.
Αισθητήρας αποφυγής εμποδίων
Εξοπλίστε τον μπροστινό και πίσω αισθητήρα αποφυγής εμποδίων, κάνει το drone να έχει τη δυνατότητα να ανιχνεύει αυτόματα εμπόδια για να αποφεύγει απροσδόκητες συντριβές και απώλειες.
Το GCS παρουσιάζει την απόσταση από τα εμπόδια ταυτόχρονα.
![]()
Μονάδα παρακολούθησης εδάφους
Για να κάνει το drone να έχει τη δυνατότητα να εργάζεται σε κυματιστά χωράφια καλλιεργειών και να κάνει την εργασία ψεκασμού πολύ πιο εύκολη.
Κάμερα FPV
Η παρακολούθηση βίντεο σε πραγματικό χρόνο σάς ενημερώνει για λεπτομερείς πληροφορίες για το drone και την κατάσταση της καλλιέργειάς σας!
Διπλό φως LED. Υποστήριξη νυχτερινής πτήσης!
Υπηρεσία cloud / Πλατφόρμα διαχείρισης φόντου
Για καλύτερη διαχείριση όχι μόνο των drones σας αλλά και των αρχείων ψεκασμού σας!
Υποστήριξη παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο της κατάστασης όλων των drones.
Θα συλλέξει όλα τα δεδομένα των drones, συμπεριλαμβανομένης της ψεκασμένης περιοχής, της θέσης ψεκασμού,
αρχείο καταγραφής ψεκασμού κ.λπ.
Λεπτομέρειες εικόνων.
![]()
![]()
![]()
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ;
![]()
ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΩΛΗΣΗ
ΔΥΝΑΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
![]()
ΕΚΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΗΣ
![]()
ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Συχνές ερωτήσεις
Ε: 1. Πώς να πετάξετε τα drones;
Α: Υπάρχει εγχειρίδιο λειτουργίας και βίντεο για να διδάξουν τη λειτουργία. Μπορείτε επίσης να έρθετε στην εταιρεία μας για δωρεάν εκπαίδευση.
Ε: 2. Είναι αδιάβροχα τα drone σας;
Α: Ναι, το drone είναι αδιάβροχο.
Ε: 3. Μπορεί το γεωργικό σας drone να ορίσει διαδρομές;
Α: Ναι, μπορείτε να ορίσετε διαδρομές και σημείο AB στον υπολογιστή και το κινητό σας τηλέφωνο μέσω του σταθμού ελέγχου εδάφους.
Ε: 4. Τι χωρητικότητας drone έχετε;
Α: Έχουμε ωφέλιμο φορτίο 5, 10 και 20 κιλών.
Ε: 5. Πόσα εκτάρια μπορεί να καλύψει το drone σε μια μέρα;
Α: Από 30-50 εκτάρια, εξαρτάται από τη χωρητικότητα.
Ε: 6. Μπορεί το drone να ψεκάσει τα ψηλά δέντρα;
Α: Ναι, σχεδιάσαμε το drone ψεκασμού.
Ε: 7. Μπορεί το drone να ψεκάσει τα λιπάσματα και τους σπόρους;
Α: Ναι. σχεδιάσαμε το drone διασποράς γεωργίας 20 κιλών.
Ε: 8. Έχει κάμερα FPV και φως;
Α: Ναι.
Ε: 9. Ποιον ελεγκτή πτήσης χρησιμοποιείτε;
Α: Έχουμε τον δικό μας ελεγκτή πτήσης.
BEIJING TT AVIATION TECHNOLOGY CO LTD








