M6E-EDU Drone Ψεκασμού 6 Αξόνων για Γεωργία, Ανθεκτικό Drone Ψεκασμού σε Αγρό
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 μονάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία κιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης: | Η Επιτροπή εξέτασε αν οι εν λόγω εισαγωγές αποτελούν αντικείμενο ντάμπινγκ. |
| Όροι πληρωμής: | ΛC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Πληρωμή μικρού ποσού |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | M6E-EDU | Όνομα προϊόντος: | ψεκαστήρας κηφήνων |
|---|---|---|---|
| Τύπος ψεκαστήρα: | Μη επανδρωμένο αεροσκάφος (UAV) | Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση: | Παρέχεται |
| Διαγώνιο μεταξόνιο: | 1290mm | Διπλωμένο ύψος: | 601 χιλιοστά |
| Αποτελεσματικός χρόνος εργασίας: | 10-12 λεπτά. | Μέγιστος χρόνος πτήσης: | 25-30 λεπτά |
| Ταχύτητα πετάγματος: | 0-10m/s | Πακέτο μεταφοράς: | Κουτί |
| Προσδιορισμός: | M6E-EDU | Εμπορικό σήμα: | ΤΤΑ |
| Προέλευση: | Κίνα | Κωδικός Hs: | 880022000 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 μονάδες/έτος | Πιστοποίηση: | ISO9001, FCC, RoHS, CE |
| Υψος: | Υψηλά υψόμετρα | Λειτουργούσα ακτίνα: | Μακρινός |
| Μέγεθος: | μεγάλο | Χρήση: | Γεωργία |
| Δομή: | Αεροπορικό μη επανδρωμένο | Δείγματα: | 599 δολάρια ΗΠΑ το κομμάτι 1 κομμάτι (μίν.Τάξη) |
| Προσαρμογή: | Διαθέσιμο | Προσαρμοσμένη Αίτηση | ||
| Επισημαίνω: | M6E-EDU Drone Ψεκασμού για Γεωργία,M6E-EDU Drone Ψεκασμού σε Αγρό,Ανθεκτικό Γεωργικό Ψεκαστικό Drone |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα εμπορεύματος | Προδιαγραφές | Παρατηρήσεις |
6 ρότορες UAV |
άτρακτος, βραχίονες, κινητήρες, έλικες, ηλεκτρονικοί ρυθμιστές ταχύτητας | |
| Τηλεχειριστήριο για πιλότο | Τηλεχειριστήριο TTA |
|
| Μπαταρία 12S | 1 μπαταρία/μία πτήση | |
| Φορτιστής 12S | 1 σετ | |
| Προαιρετικό controller για εκπαιδευτή | ||
| Προαιρετικός σταθμός βάσης RTK |
Δυνατότητα προμήθειας
Δυνατότητα προμήθειας 500 σετ/σετ ανά μήνα
Συσκευασία & Παράδοση
Λεπτομέρειες συσκευασίας: Συσκευασμένο σε επαγγελματική θήκη αεροπορίας
Λιμάνι: Tianjin, Shanghai, ningbo, shenzhen
| Μοντέλο | M6E-EDU |
| Διαγώνιο μεταξόνιο | 1290mm |
| Αναδιπλούμενο ύψος | 601mm |
| Πτήση | |
| Αποτελεσματικός χρόνος εργασίας | 10-12 λεπτά |
| Μέγιστος Χρόνος πτήσης | 25-30 λεπτά |
| Ταχύτητα πτήσης | 0-10m/s |
| Ταχύτητα εργασίας | 4-6m/s |
| Ύψος πτήσης | 3500m |
| Αντιανεμικό | <12m> |
·Υποστήριξη ακρίβειας τοποθέτησης επιπέδου εκατοστού και συλλογής δεδομένων ·Ικανοποιεί όλες τις απαιτήσεις της εξέτασης αδειών.
·Εκπαίδευση με υποστήριξη τεχνητής νοημοσύνης: παρέχει έξυπνη ανάλυση και τυποποιημένες λύσεις για την εκπαίδευση πτήσης των εκπαιδευομένων. Εξοπλισμένο με δωρεάν εκπαίδευση, εκπαίδευση επιλογής σημείου, εκπαίδευση οκτώ χαρακτήρων επιπέδου, αξιολόγηση περιστροφής σημείου, αξιολόγηση οκτώ χαρακτήρων επιπέδου και άλλους τρόπους.
·Υποστήριξη προσομοίωσης πτήσης drone, με δύο τρόπους πτήσης: GPS και στάση.
·Το drone έχει πολλαπλές λειτουργίες παρακολούθησης δεδομένων, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης πληροφοριών κατάστασης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, πληροφοριών γεωγραφικής θέσης, πληροφοριών κατάστασης πτήσης σε πραγματικό χρόνο και στατιστικών πληροφοριών εργασιών πτήσης. Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!
Αυτόματος τρόπος ψεκασμού
Σύστημα ακριβούς τοποθέτησης RTK
Ακρίβεια:
Οριζόντια: ±1cm + 1ppm Κάθετη:±2cm + 1ppm
Λειτουργία:
Βεβαιωθείτε ότι το χωράφι μπορεί να καλυφθεί πλήρως.
Για να αποφευχθεί η ζημιά στη γειτονική καλλιέργεια και η ρύπανση
Ένας σταθμός βάσης υποστηρίζει πολλά drones που εργάζονται ταυτόχρονα
Διπλές αντλίες νερού δημιουργούν μεγαλύτερη πίεση, μέγιστη ροή 4L/min ρυθμιζόμενη.
Μεγαλύτερη είσοδος για να γεμίσετε το χημικό γρηγορότερα και χωρίς διαρροές.
Ο προηγμένος μετρητής ροής κάνει το σφάλμα του ακριβούς ψεκασμού εντός 2%.
Αισθητήρας αποφυγής εμποδίων
Εξοπλίστε τον μπροστινό και πίσω αισθητήρα αποφυγής εμποδίων, κάνει το drone να έχει την ικανότητα να ανιχνεύει αυτόματα εμπόδια για να αποφεύγει απροσδόκητες συντριβές και απώλειες.
Το GCS παρουσιάζει την απόσταση από τα εμπόδια ταυτόχρονα.
![]()
Μονάδα παρακολούθησης εδάφους
Για να κάνει το drone να έχει την ικανότητα να εργάζεται σε κυματιστά χωράφια καλλιεργειών και να κάνει την εργασία ψεκασμού πολύ πιο εύκολη.
Κάμερα FPV
Η παρακολούθηση βίντεο σε πραγματικό χρόνο σάς ενημερώνει για λεπτομερείς πληροφορίες για το drone και την κατάσταση της καλλιέργειάς σας!
Διπλό φως LED. Υποστήριξη νυχτερινής πτήσης!
Υπηρεσία cloud / Πλατφόρμα διαχείρισης παρασκηνίου
Για καλύτερη διαχείριση όχι μόνο των drones σας αλλά και των αρχείων ψεκασμού σας!
Υποστήριξη παρακολούθησης σε πραγματικό χρόνο της κατάστασης όλων των drones.
Θα συλλέξει όλα τα δεδομένα των drones, συμπεριλαμβανομένης της ψεκασμένης περιοχής, της θέσης ψεκασμού,
αρχείο καταγραφής ψεκασμού κ.λπ.
Λεπτομέρειες εικόνων.
![]()
![]()
![]()
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ;
![]()
ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΤΗΣΗ
ΔΥΝΑΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
![]()
ΕΚΘΕΣΗ ΕΚΘΕΣΗΣ
![]()
ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε: 1. Πώς να πετάξετε τα drones;
Α: Υπάρχει εγχειρίδιο λειτουργίας και βίντεο για να διδάξουν τη λειτουργία. Μπορείτε επίσης να έρθετε στην εταιρεία μας για δωρεάν εκπαίδευση.
Ε: 2. Είναι αδιάβροχα τα drone σας;
Α: Ναι, το drone είναι αδιάβροχο.
Ε: 3. Μπορεί το γεωργικό σας drone να ορίσει διαδρομές;
Α: Ναι, μπορείτε να ορίσετε διαδρομές και σημείο AB στον υπολογιστή και το κινητό σας τηλέφωνο μέσω του σταθμού ελέγχου εδάφους.
Ε: 4. Τι χωρητικότητας drone έχετε;
Α: Έχουμε ωφέλιμο φορτίο 5, 10 και 20 κιλών.
Ε: 5. Πόσα εκτάρια μπορεί να καλύψει το drone σε μια ημέρα;
Α: Από 30-50 εκτάρια, εξαρτάται από τη χωρητικότητα.
Ε: 6. Μπορεί το drone να ψεκάσει τα ψηλά δέντρα;
Α: Ναι, σχεδιάσαμε το drone ψεκασμού.
Ε: 7. Μπορεί το drone να ψεκάσει τα λιπάσματα και τους σπόρους;
Α: Ναι. σχεδιάσαμε το drone διασποράς γεωργίας 20 κιλών.
Ε: 8. Έχει κάμερα FPV και φως;
Α: Ναι.
Ε: 9. Ποιον ελεγκτή πτήσης χρησιμοποιείτε;
Α: Έχουμε τον δικό μας ελεγκτή πτήσης.
BEIJING TT AVIATION TECHNOLOGY CO LTD








